piątek, 8 stycznia 2016

Projekt "Mądre, piękne i gotują"

„Mądre kobiety gotują dla pięknych ludzi” - takie jest motto projektu "Mądre, piękne i gotują", promującego kobiety polskiej gastronomii. Wzięło w nim udział 6 wspaniałych szefowych kuchni: Ewa Malika Szyc Juchnowicz, Liliana Filipiak, Luiza Trisno, Agata Wojda, Ewa Olejniczak i Basia Ritz. Zapozowały one nago do kalendarza charytatywnego. Kalendarz ma na celu nie tylko promocję kobiet polskiej gastronomii; pieniądze zebrane dzięki projektowi wspomogą rodzinę znanego, tragicznie zmarłego restauratora Artioma Gyurjyan. Wczoraj, 7 stycznia, minął rok od jego śmierci. Pieniądze zebrane dzięki projektowi "Mądre, piękne i gotują" pozwolą jego żonie Dolores Idnani i córce Kseni na nowy start.

Ja też zapozowałem z kalendarzem żeby okazać projektowi moje wsparcie:Kalendarz jest do kupienia już od grudnia, a uroczysta kolacja zorganizowana przez projekt odbędzie się 15 stycznia w restauracji jednej z uczestniczek, Luizy Trisno: „Ramen Girl by Yellow Dog”.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie odwiedźcie jego stronę: http://www.madrepiekneigotuja.com/ i facebook'a: https://www.facebook.com/M%C4%85dre-Pi%C4%99kne-i-Gotuj%C4%85-1655224868088649/?fref=ts

Pomagamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz