poniedziałek, 22 lutego 2016

Restauracja Incanto - recenzja

Znajdujące się na Grochowie Incanto jest bardzo wysoko ocenione na Zomato – ma solidną czwórkę i wiele pozytywnych komentarzy od użytkowników. Muszę przyznać, że podwyższyło to moje oczekiwania i "zaostrzyło" moje kryteria.

Docieramy do restauracji i zamawiamy. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Czekając na potrawy przegryzamy zaoferowane nam smaczne bruschetty.

Mój towarzysz na „przystawkę”  bierze pizzę ze świeżą mozzarellą i pomidorem. Pizza jest smaczna; ciasto dobre, mozzarella w porządku, pomidory świeże i pyszne. Ja za to zamówiłem parmigianę z bakłażanów, która dociera do mnie w ogromnej porcji. Lekka, bez nadmiaru tłuszczu, świetny sos pomidorowy – parmigiana pierwsza klasa. Potem dostaję sałatkę z rozpuszczonym serem kozim i burakami, która była bardzo smaczna. Świetna kompozycja. Mój towarzysz za to dostaje wyrabiane na miejscu tagliatelle z krewetkami w sosie pomidorowym. To danie też było wyborne i również podane w porcji XXL.

Ucztę kończymy dobrym tiramisu.Podsumowując, Incanto bardzo nam się podobało. Atmosfera lokalu jest bardzo przyjemna, a właściciel, swoją drogą niezwykle sympatyczny człowiek, to prawdziwy fan Italii. Obsługa była dobra i szybka. Już myślimy o zorganizowaniu tam niedługo wyjścia ze znajomymi. Chcemy podzielić się z nimi naszym odkryciem, jakim jest ta perełka w mało znanej przeze mnie części Warszawy!

Gratulacje!


Incanto Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz