środa, 18 maja 2016

Warsztaty kulinarne: Jak gotować dla niejadka?


W imieniu Akademii Kulinarnej Whirlpool


Zapraszam na warsztaty:

MISSION (IM)POSSIBLE, CZYLI JAK GOTOWAĆ DLA NIEJADKA


DATA: 28 maja 2016 r. 
GODZ: 11:00 - 14:00 
CENA: 195 zł Rezerwacje => Tutaj

Ja, Marco Ghia - szef Akademii Kulinarnej Whirlpool i Dorota Minta, mamy przyjemność zaprosić Was na warsztat gotowania dla małych niejadków, który odbędzie się w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie (Soho, ul Mińska 25).

Warsztat został przygotowany z myślą o rodzicach przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To właśnie w tej grupie wiekowej problem niejedzenia stanowi największe utrapienie. Rodzice trafiają do pediatry z prośbą o pomoc, gdy zawodzą już wszelkie możliwe metody zmuszania, błagania, zastraszania, przekupiania czy karania, powszechnie stosowane przez zdesperowanych opiekunów.


A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, wziąć głębszy oddech i przypatrzeć się swojemu dziecku? Czy aby na pewno musi zjadać całe porcje, czy może nie mieć ochoty na warzywa czy biały ser, czy koniecznie musi jeść bliżej nieokreślone dziecięce papki? Dziecko to też człowiek, który ma prawo do własnego zdania, humoru i apetytu. Ono wie najlepiej, kiedy jest głodne i kiedy chce już zakończyć posiłek. Zaufajmy naturalnemu instynktowi malucha.


Marco Ghia i Dorota Minta zapraszają do wspólnego gotowania i rozmowy. Przekonacie się, że nie taki diabeł straszny, jak go sobie sami wymalowaliście.


PRZYGOTUJEMY: 

Śniadanie: sałatka owocowa z miodem i prażonymi orzechami, świeżo wyciskane soki, galaretki ze świeżych owoców
Obiad: zupa warzywna z bazyliowym pesto, pierś z kurczaka faszerowana ziołami, focaccia z różnymi nadzieniami
Podwieczorek: sorbety owocowe, pasta z makrelą i serkiem ziołowym
Kolacja: pizza na tysiąc sposobów, makaron domowy

Rezerwacje => Tutaj


Patronem warsztatu jest serwis wydarzeniakulinarne.pl i ladnebebe.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz